Aktualności

25 września 2015

Zakończenie Lata 2015

POŻEGNANIE LATA W BIBLIOTECE ODBĘDZIE SIĘ 6 PAŹDZIERNIKA (WTOREK) O GODZINIE 16:00 Wszystkie dzieci z Chwałkowa zapraszamy na wspólne pożegnanie lata w bibliotece. W programie: gry i zabawy na placu zabaw, leżakowanie pod chmurką z bajkami ( można wziąść koc ) Zapraszamy Serdecznie !!!!

» czytaj więcej..
16 czerwca 2015

BIWAK POD NAMIOTAMI W CHWAŁKOWIE 2015 !!!

Biwak pod namiotami w Chwałkowie 2015 ! 29 Czerwca - 7 Lipca Koszt. 50 zł Zapisy w Bibliotece! Organizator: Biblioteka w Krobia Zapraszamy Wszystkie Dzieci !!!

» czytaj więcej..
15 marca 2015

Zmiana Nazwy Świetlicy Wiejskiej

W dniu 10.03.2015 odbyło się zebranie miejskie w Chwałkowie dotyczące dokonania zmian przedsięwzięć w ramach funduszu sołeckiego przewidywanych do realizacji w 2015 roku. Dodatkowo w obradach zebrania wiejskiego przyjęto podjęcie uchwały nadania nazwy świetlicy wiejskiej - DOM KULTURY W CHWAŁKOWIE. Mieszkańcy uchwały podjęli jednogłośnie. Nazwa ta funkcjonowała już wcześniej, jednak nie było to uregulowane w dokumentach. Ponad to podczas spotkania omówiono sprawy związane z utrzymaniem porządku w sołectwie szczególnie w okolicy przestanków autobusowych.

» czytaj więcej..

Wizytacja Biskupa

» czytaj więcej..
16 lutego 2015

50-lecie KGW 2015

Na imprezę zaproszeni zostali przedstawiciele władzy, w tym radny oraz rada sołecka, doradca rolny, OSP, duchowieństwo, a także zaprzyjaźnione koła z różnych stron powiatu gostyńskiego. Wszyscy zebrali się w świetlicy wiejskiej, by powspominać minione lata, porozmawiać o tym, co dzisiaj słychać w różnych organizacjach oraz oczywiście potańczyć. Dużą dawkę dobrego humoru zebranym zaserwował kabaret działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Krobi. Artyści pokazali, że starsze osoby nie są wcale zgorzkniałe i apatyczne, wręcz przeciwnie – tryskają energią, żartują i potrafią świetnie się bawić. Podczas spotkania można było spróbować, jak zawsze, przepysznych potraw przygotowanych przez KGW oraz, jak karnawał nakazał, potańczyć do późnych godzin nocnych.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 185143 osób.
realizacja 2011: studio fabryka